Yukarı
404163

Puff Daddy skandal videodan sonra özür diledi...

20 Mayıs 2024 10:05

Müzik dünyası son aylarda Puff Daddy hakkındaki skandal iddialarla çalkalanırken geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ünlü rapçinin eski sevgilisine şiddet gösterdiği videolar olay olmuştu. Görüntülerden sonra bir özür videosu yayınlayan Puff Daddy için eski sevgilisi "Acınası, çaresiz ve samimiyetsiz" yorumunu yaptı.

Müzik dünyasında hatırı sayılır bir nüfuza sahip olan Puff Daddy son aylarda oldukça zorlu günler geçiriyor. Ünlü rapçi hakkında birbiri ardına şoke eden suçlamalar gelirken şimdiye kadar Diddy tüm iddiaları reddetmişti. Ancak ortaya çıkan yeni görüntüler olay oldu.

Puff Daddy, P. Diddy, Puffy isimleriyle bilinen ünlü rapçi Sean John Combs, geçtiğimiz aylarda eski kız arkadaşı Cassie tarafından cinsel taciz ve fiziksel şiddet ile suçlanmış, ancak ikili arasında kısa sürede anlaşma sağlanarak dosya kapanmıştı. Ne var ki geçtiğimiz günlerde bir otelde Diddy'nin Cassie'ye şiddet uygularken görüldüğü bir video yayınlandı.

HEP REDDETMİŞTİ, ŞİMDİ DE ÖZÜR DİLEDİ

Görüntüler üzerine Puff Daddy bir özür videosu yayınladı ve şunları söyledi:

"O videodaki davranışım affedilemez. Bu videodaki eylemlerimin tüm sorumluluğunu alıyorum. İğrendim. O zaman bunu yaptığımda tiksinmiştim. Gittim ve profesyonel yardım aradım, terapiye gittim, rehabilitasyona gittim. Tanrı'dan merhametini ve lütfunu istemek zorundaydım. Ben çok üzgünüm. Ama her gün daha iyi bir adam olmaya kararlıyım. Ben af dilemiyorum. Gerçekten üzgünüm."

"ÇARESİZ VE SAMİMİYETSİZ"

Diddy'nin istismara uğrayan eski kız arkadaşı Casandra 'Cassie' Fine'ı temsil eden avukatlardan biri, Diddy'nin masum olduğunu ilan etmesinden beş ay sonra özür videosu yayınlamasını ise acınası, çaresiz ve samimiyetsiz olarak niteledi.

Avukat Meredith Firetog, Sean Diddy'ye yanıt verdi: "Combs'un son açıklaması, incittiği birçok insandan çok kendisi hakkında. Cassie ve diğer birçok kadın öne çıktığında her şeyi yalanladı ve kurbanlarının para istediğini ileri sürdü. Tekrar tekrar yaptığı inkarların asılsız olduğu kanıtlandığında özür dilemek zorunda kalması onun acıklı çaresizliğini gösteriyor ve hiç kimse onun samimiyetsiz sözlerinden etkilenmeyecektir."


Puff Daddy'nin evine baskın düzenlendikten sonra...

Rap imparatoru, 6 Mart 2016'da 37 yaşındaki eski sevgilisine şiddetli bir şekilde saldırdığı video medyaya sızana kadar iddiaları reddediyordu.

Cassie, Diddy'nin InterContinental Century City personeline kendisini yere vurduğunu, tekmelediğini, cam fırlattığını ve ardından otel odasına sürüklediğini gösteren güvenlik kamerası görüntüleri için 50 bin dolar ödediğini iddia etmişti.

LA İlçe Bölge Savcısı, Kaliforniya'nın zamanaşımı yasası geçtiği için Harlem doğumlu hip-hop yıldızına dayak nedeniyle dava açamayacaklarını söyledi.

Cassie, o zamanlar 36 yaşında olan Diddy'e ait Bad Boy Records'la 2005 yılında sözleşme imzaladığında henüz 19 yaşındaydı ve ikilinin 2007 ile 2018 yılları arasında çıktığı bildiriliyor. Kasım ayında Cassie'nin kan donduran iddialarla dava açtığı medyaya yansımış olsa da 17 Kasım'da açıklanmayan bir miktar karşılığında tecavüz, taciz ve seks kaçakçılığı iddiasıyla açtığı davayı geri çekmişti, ancak Diddy, daha sonra dört benzer davayla daha karşı karşıya kaldı.

Diddy'nin Holmby Hills ve Miami'deki evleri, seks kaçakçılığı soruşturmasıyla bağlantılı olarak 25 Mart'ta basıldı ve uyuşturucu kuryesi Brendan Paul tutuklandı.

Cassie ise dört yıldır kişisel antrenör Alex Fine ile evli, dört yaşındaki kızları Frankie Stone ve üç yaşındaki kızları Sunny Cinco ile sakin bir hayat sürüyor.

Ünlü rapçi bin pişman

Eski sevgilisi özrünü kabul etmedi.

SözcüYorumlar

Bu haberde yorum bulunmamaktadir.

Yorum Ekle


Diğer Haberler

İzmir Şehir Tiyatroları Bandırma’da sahne aldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (İzBBŞT), “Dikkat Nine Çıkabilir” oyunuyla, 33. Uluslararası Bandırma Kuş Cenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında çocuklarla buluştu. B...

Türkan Şoray'dan samimi açıklamalar: 'Hayatımın dönüm noktası...'

Türk sinemasının usta ismi Türkan Şoray, Samsun’da katıldığı söyleşide hayatının dönüm noktasını kızı Yağmur’un doğumu olarak nitelendirdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlene...


Bornova’da Türkülerle Yaza Merhaba

Bornova Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Ayfer Feray Açık Hava Tiyatrosu'nda düzenlenen "Yaza Merhaba Konseri" ile dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Salih Sütoğlu yönetimindeki...

Kent Belleğinde Kültür Çalıştayı

Avrupa Birliği desteği, İKSV yürütücülüğünde gerçekleşen, Ortaklaşa; Kültür, Diyalog ve Destekleme Programı tarafından desteklenen KONSERVE Projesi kapsamında Selçuk Efes Kent Belleği’nde...


Yener'den bahar şenliği yasağına 'Sopa'

ODTÜ'de rektörlüğün yasaklamasına karşın öğrencilerin kendi imkanlarıyla düzenlendiği etkinlikte Hande Yener sahne aldı. Ücretsiz konser sonrası Yener, etkinlik sonrası aracının üzerinde ...

James Cameron'dan Titanik itirafı

1997'de tüm dünyada gişe rekorları kıran ve sinema dünyasının klasikleri arasındaki yerini alan Titanik filminin yönetmeni James Cameron oyuncu seçimiyle ilgili yaptığı itirafla dikkat çe...


Özgün bir caz konseri

Caz repertuvarıyla Say klasikleri ortak sunumda buluştu, sanatçılar çalgılarındaki becerilerini konuşturdu. Antalya’da düzenlenen 24 Mayıs’ta başlayan 7. Uluslararası Akra Caz Festivali; ...

Türk sinemasının usta ismi Murat Soydan son yolculuğuna uğurlandı

Yeşilçam'ın usta oyuncularından Murat Soydan'ın cenazesi, Ataköy 5. Kısım Ömer Duruk Cami'nde öğle namazına müteakip kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığına defnedildi.


4 Oscar ödüllü film 'Poor Things' 14 Ağustos'ta Disney+'ta

Yorgos Lanthimos'un olan 4 Oscar ödüllü filmi 'Poor Things' Disney+'ta 14 Ağustos'ta izleyiciyle buluşacak. Yönetmen Yorgos Lanthimos'un Alasdair Gray’in aynı adlı romanından sinemaya uya...

SOSYAL MEDYA


MAGAZİN

Bülent Şakrak'tan sevgilisiyle ilk paylaşım

Söylentilerin ardından Esra Akpınar, 'Aramızda Kalmasın' adlı magazin programına yaptığı açıklamada "Evliliğin bitme sebebi asla ben değilim" ifadelerini kullandı.

TEKNOLOJİ

EDİTÖR'ÜN SEÇTİKLERİ

Bilimsel araştırma: Günde 2-3 kahve içmek...

Yapılan bir araştırma günde 2 ile 3 bardak kahve tüketmenin insan sağlığına çok büyük katkıları olduğunu gözler önüne serdi. Bilim insanları yapılan kapsamlı araştırmada kahve tüketiminin bazı ciddi hastalık risklerini çok ciddi bir oranda azalttığını tespit etti... 

ÇOK YORUMLANANLAR

ÇOK OKUNANLAR